Optik Okuyucular
Optik Formlar
İlkadım Birey Tanıma Envanteri
Ortak Sınav Bankası
E-Sınav Ölçme Değerlendirme Programı
Web Tabanlı Dershane Programı (Dersonet)
Tercih Rehberi
Parmak İzi
Test Bankası ve İnteraktif Ödev
Randevulu Etüt
Toplu Sms Gönderimi
Dersonet WL Sınav Uygulama ve Ölçme Değerlendirme Programı
LYS AÇık Uçlu Optik Form Cevap Kağıdı

OPTİK OKUYUCU
19 yıllık Optik Okuyucu Satış, Eğitim ve Destek tecrübemiz ile SEKONİC - NCS OPSCAN ürünlerini Datasis Güvencesi ile hizmetinize sunmaktayız.

OPTİK FORM
Her tür amaca yönelik Optik Form tasarım ve basımı tarafımızdan, %100 Okutma Garantili olarak yapılmaktadır.

İLKADIM BİREY TANIMA ENVANTERİ
4 Sınıftan, 12. Sınıfa kadar, öğrencilerimizin kişilik özelliklerini, çalışma alışkanlıklarını, baskın zeka alanını, öğrenme türünü, mesleki ilgisini ve alan yeteneğini bilimsel yöntemlerle belirleyerek, öğrencilerimizin doğru yönlendirilmesi ve de Tam Öğrenmenin sağlanması için gerekli tanıma sonuçlarını üretmektedir.

ORTAK SINAV BANKASI
Anlaşmalı YAYINEVLERİ’nin ,SBS, YGS, LYS, DİL, KPSS, DGS, ALES, AÇIKÖĞRETİM Deneme Sınavlarının, Ünite ve Konu Tarama Testlerinin yer aldığı SINAV BANKASI’dır. Ortak Sınav Bankasında yer alan sınavlara katılan kurumlara ait BAŞARI Listelerinin, KONU, SORU, MADDE Analizlerinin tümü, o sınava katılan tüm kurumların yer aldığı, ortak havuzda değerlendirildikten sonra düzenlenmektedir.

WEB TABANLI ÖLÇME DEĞERLENDİRME PROGRAMI (E-Sınav)
DataSİS tarafından geliştirilen e-sınav Ölçme Değerlendirme Programı, 18 yıllık eğitim sektörü deneyimi ve 2 yıllık son derece titiz bir çalışmayla üretilmiş, 4 yıldır kullanımda olan Türkiye’nin ilk ve tek WEB TABANLI Sınav Uygulama ve Ölçme Değerlendirme Programıdır.

WEB TABANLI DERSHANE PROGRAMI (Dersonet)
DERSONET e-Dershane Yönetim Platformu, 18 yıllık eğitim sektörü deneyimi ve 5 yıllık son derece titiz bir çalışmayla üretilmiş, Türkiye’nin ilk WEB TABANLI Dershane Programıdır.

TERCİH REHBERİ
ÖSYM ve MEB Genelge ve Yönergelerine göre hazırlanmış, düzenli olarak güncellenmekte olan LİSE, Meslek Yüksek Okulu ve Üniversite Tercih Programıdır. Web Tabanlı yapısı nedeniyle  kullanımı kolaydır.

PARMAK İZİ
Öğrenci ve personelin dershaneye giriş ve çıkışlarının, parmak izi ile takibini sağlayan güvenilir, hızlı ve kullanışlı bir güvenlik ve denetim sistemidir.

TEST BANKASI VE İNTERAKTİF ÖDEV
Ders, Ünite, Konu bazında sınıflandırılmış HAZIR TEST’lerden oluşan TEST BANKASI’dır. Banka’da yer alan çoktan seçmeli testleri, sınıf içi ölçme materyali olarak kullanabileceğiniz gibi, DATASİS DERSONET Web Tabanlı Dershane Programı üzerinde yer alan interaktif mesaj sistemi sayesinde öğrencilere İNTERAKTİF ÖDEV olarak da gönderebilirsiniz.

RANDEVULU ETÜT
Dersonet Etüt Programı, Dershane, Etüt Merkezi, Talebe Yurdu ve Etüt hizmeti veren tüm kurumlar hızlı, pratik, esnek yapısı sayesinde kolaylıkla kullanabilirler. Web tabanlı yapısı nedeniyle Öğrenciler internet üzerinden istedikleri öğretmenden etüt randevusu talebinde bulunabilirler. Öğrenciler, Öğretmenler, Veliler ve Yöneticiler kendileri için hazırlanmış panellerden Etüt Bilgilerine ulaşabilirler.

TOPLU SMS GÖNDERİMİ
Hızlı, kaliteli, ucuz ve de BAŞLIKLI (ORIGINATOR) TOPLU SMS hizmeti www.e-dershane.web.tr üzerinden hizmet vermekte olan DATASİS DERSONET Web tabanlı Dershane Programına eklendi.

DERSONET WL SINAV UYGULAMA VE ÖLÇME DEĞERLENDİRME PROGRAMI
Microsoft “.NET” teknolojisi ile hazırlanan DERSONET Sınav Uygulama ve Ölçme Değerlendirme Programı; herhangi bir bilgisayara yüklenerek Sınav Uygulama, Ölçme Değerlendirme ve Tüm Raporlama işlemleri yapılabilecek şekilde hazırlanmıştır.

Ana Sayfa  |  Hakkımızda  |  E-Dershane Hakkında  |  Ürünlerimiz  |  Hizmetlerimiz  |  Kampanyalar Duyurular Yasal Haklar Site Haritası İletişim

Copyright © 2011 Datasis