Önsöz
Şirket Profili
Vizyon ve Misyonumuz
DataSİS Marka Güvenirliği
Çözüm Ortakları
Yasal Haklar
Gizlilik ve Verilerin Korunma Politikası
ÖNSÖZ
 
Şahsım ve çalışma arkadaşlarım, 1994 yılından bugüne kadar, başta Okullar olmak üzere Dershaneler ve Okullara yönelik "Eğitim ve Öğretimin Kalitesini Arttırmaya Yardımcı Olan" yazılımlar üretmekte ve desteğini vermekteyiz.
Geçen bu sürede, Sınav Sistemleri olarak adlandırabileceğimiz "Optik Okuyucular,Optik Form Üretimi, Sınav Uygulama ve Değerlendirme Teknikleri" ile "Okul, Dershane, Öğretmen ve Öğrenci bilgilerini tutan, değerlendiren ve gelişimini izleyen" konularda her tür projeyi gerçekleştirecek ve destekleyecek kadar kendimizi geliştirdik.
DataSİS olarak yapılanmamızda temel amaç; Okul ve Dershane Sektörüne bu konuda beklentilerin üzerinde kaliteli Yazılımlar, Ürünler ve HİZMETLER sunmaktır.
Gerek teknik bilgisi, gerek mevzuat bilgisi, gerekse kurum işleyişini çok iyi bilen deneyimli kadromuzla, sizlere sürekli gelişen, kaliteli ürün ve hizmetler sunmak istiyoruz. Tüm bu konularda işbirliği yapacağımızı umar, başarılar dilerim.
Saygılarımla.


Semih İ. TORAL
  Genel Müdür

 

Ana Sayfa  |  Hakkımızda  |  E-Dershane Hakkında  |  Ürünlerimiz  |  Hizmetlerimiz  |  Kampanyalar Duyurular Yasal Haklar Site Haritası İletişim

Copyright © 2011 Datasis